Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.اطلاعیه ی سازمان سنجش در خصوص اصلاحات دفترچه و ثبت نام مجدد درآزمون ارشد ۹۸

نویسنده : سنجش و دانش ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ تعداد نظرات : ۰
اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ درخصوص اصلاحات جداول رشته‌های امتحانی,اعلام زمان ثبت‌نام مجدد, مشاهده و ویرایش اطلاعات داوطلبان در آزمون‌ کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۸

پیرو اطلاعیه مورخ ۹۷/۰۹/۲۶، بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان ثبت‌نام کننده در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۸ (برای پذیرش در دانشگاهها، مؤسسات آموزش عالی و دانشگاه آزاد اسلامی) و بیست و چهارمین المپیاد علمی- دانشجویی کشور می‌رساند اطلاعات ثبت‌نامی داوطلبانی که در زمان مقرر (از تاریخ ۹۷/۰۹/۱۶ لغایت ۹۷/۰۹/۲۵) در آزمون مذکور ثبت‌نام نموده‌اند از روز یکشنبه مورخ ۹۷/۱۱/۲۸ تا روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۱۲/۰۱ بر روی پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و همچنین اصلاحات اعلام شده در این اطلاعیه، با مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت‌نامی خود، در صورت تمایل نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام نمایند.

ضمناً به منظور مساعدت با داوطلبانی که در مهلت مقرر موفق به ثبت‌نام در آزمون نگردیده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده که در بازه زمانی فوق (۹۷/۱۱/۲۸ لغایت ۹۷/۱۲/۰۱) این دسته از متقاضیان نیز بتوانند نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

 

اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت‌نام:

اصلاحاتی به شرح جدول ذیل در جداول رشته‌های امتحانی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام صورت گرفته است:

نوع اصلاح

ردیف

کد و نام مجموعه امتحانی

نام رشته

مورد و یا موارد اصلاحی / توضیحات

ایجاد رشته جدید

۱

۱۱۱۶- مجموعه فلسفه

فلسفه و حکمت اسلامی

در این رشته، علاوه بر پذیرش دانشجو از مجموعه امتحانی ۱۱۱۳، از مجموعه امتحانی ۱۱۱۶ (با کد ضریب ۱) نیز توسط دانشگاه شهید مطهری پذیرش دانشجو صورت خواهد پذیرفت.

۲

۱۱۲۶- مجموعه حقوق

فقه و حقوق خصوصی

در این رشته‌ها، علاوه بر پذیرش دانشجو از مجموعه امتحانی ۱۱۱۲، از مجموعه امتحانی ۱۱۲۶ (با کد ضریب ۱) نیز توسط دانشگاه شهید مطهری پذیرش دانشجو صورت خواهد پذیرفت.

۳

۱۱۲۶- مجموعه حقوق

فقه و حقوق خانواده

۴

۱۱۲۶- مجموعه حقوق

فقه و حقوق جزا

در این رشته‌، علاوه بر پذیرش دانشجو از مجموعه امتحانی ۱۱۱۲، از مجموعه امتحانی ۱۱۲۶ (با کد ضریب ۳) نیز توسط دانشگاه شهید مطهری پذیرش دانشجو صورت خواهد پذیرفت.

پذیرش در دانشگاه جدید

۵

۱۱۲۶- مجموعه حقوق

معارف اسلامی و حقوق گرایش حقوق خانواده

در رشته «معارف اسلامی و حقوق گرایش حقوق خانواده» علاوه بر دانشگاه امام صادق(ع)، پذیرش دانشجو توسط دانشگاه ارومیه نیز انجام خواهد شد.

حذف رشته

۶

۱۱۲۶- مجموعه حقوق

معارف اسلامی و حقوق گرایش حقوق عمومی

این رشته از رشته‌های مجموعه حقوق حذف شده و پذیرش دانشجو در آن انجام نخواهد شد.

اصلاح نام گرایش

۷

۱۲۵۱- مجموعه مهندسی برق

مهندسی پزشکی گرایش مهندسی ورزش

نام صحیح گرایش: «مهندسی پزشکی گرایش ورزش»

۸

۱۲۶۳- مهندسی نقشه‌برداری

مهندسی نقشه ­برداری گرایش سیستم‌های اطلاعات مکانی (GIS)

نام صحیح گرایش: «مهندسی نقشه­برداری گرایش سیستم‌های اطلاعات مکانی»

 

درباره نویسنده