Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.کارشناسی ارشد ۹۹ | جداول رشته ها و مواد امتحانی آزمون کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹

نویسنده : سنجش و دانش ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ تعداد نظرات : ۰
اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص جداول رشته ها و مواد امتحانی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹

بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ می رساند، براساس قانون “سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی” مصوب ۹۴/۱۲/۱۸ مجلس محترم شورای اسلامی و همچنین مصوبات “شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی” آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ با شرایط زیر برگزار خواهد شد.

لذا ضرورت دارد تمامی متقاضیان ورود به دوره فوق در کلیه رشته های مصوب دفتر گسترش آموزش عالی اعم از دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی در این آزمون شرکت نمایند.

لازم به ذکر است پذیرش در این آزمون براساس قانون مذکور و مطابق این اطلاعیه و همچنین شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش آزمون مذکور (که در زمان ثبت نام توسط این سازمان منتشر می شود) صورت خواهد گرفت.

عناوین رشته‌های امتحانی، رشته و گرایش های پذیرنده دانشجو، دروس امتحانی هر رشته و ضرایب هر درس مطابق جدول زیر است: 

 

فایل جداول مربوط به مواد امتحانی آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۹ فرمت PDF

 

ضمناً با توجه به تغییر صورت گرفته در رشته‌امتحانی ۱۲۷۶ مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات (IT) جدول مربوط به مواد امتحانی و ضرایب دروس این رشته‌ امتحانی بصورت جداگانه به شرح ذیل اعلام می گردد.

لذا داوطلبان متقاضی این رشته‌ امتحانی ضرورت دارد براساس این اطلاعات نسبت به مطالعه مواد امتحانی اقدام نمایند.

دریافت فایل جدول مربوط به مواد امتحانی رشته ۱۲۷۶- مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات (IT)  آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۹ فرمت PD

منبع:سایت رسمی سازمان سنجش و آموزش کشور

 

منابع کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ سنجش و دانش

درباره نویسنده