Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.انتخاب رشته کنکور دکتری ۹۸ |بیش از ۱۳ سال سابقه | سنجش و دانش

نویسنده : سنجش و دانش ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ تعداد نظرات : دیدگاه بسته است.

راهنمای انتخاب رشته کنکور دکتری ۹۸

همانطور که مطلع هستید فرآیند انتخاب رشته و نحوه ی انجام آن بسیار حائز اهمیت است و قطعا مرحله ای است که به نوعی آینده ی تحصیلی و کاری شما را تحت تاثیر خود قرار می دهد. در نتیجه بعد از آزمون دکتری ,انتخاب رشته ای اصولی و مطمئن است که باید داوطلبان از بسیار به آن توجه کنند.

زمان و شرایط انتخاب رشته دکتری ۹۸

آن دسته از داوطلبانی که در آزمون دکتری شرکت کرده اند و برای آن ها کارنامه صادر شده است و مجاز به انتخاب رشته شده اند این امکان را خواهند داشت تا نیمه اول اردیبهشت ماه نسبت به انجام انتخاب رشته دکتری اقدام نمایند. البته این شرایط برای داوطلبان انتخاب رشته دکتری سراسری صدق می کند.

برای اطلاعات بیشتر و همچنین رزرو انتخاب رشته دکتری از طریق فرم تماس با ما و یا چت آنلاین اقدام فرمایید,مشاورین ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

کادر مشاورین سنجش و دانش جهت انتخاب رشته تخصصی دکتری ۹۸

  • محمد حسن کشفیمدرس و مولف کتب آموزشی,مشاور و برنامه ریز تحصیلی,مشاور برتر برنامه زندگی بعلاوه تحصیلات عالی شبکه ۳ سیما،مشاور برتر برنامه به خانه بر می‌گردیم شبکه تهران,… و مدیر بخش مشاوره پرتال سنجش و دانش
  • مظاهر نامدارمدرس و مولف کتب آموزشی,مشاور و برنامه ریز تحصیلی, عضو بنیاد ملی نخبگان و استعدادهای درخشان,مشاورعالی آموزش در برنامه صعودشبکه آموزش,نفر اول و برگزیده جشنواره پژوهش سال۸۹, نفر اول و برگزیده جشنواره اراده در سال ۹۱,سخنران بیش از ۴۰۰ همایش در حوزه تخصصی حقوق ,استاد پروازی دانشگاه های سراسر کشور

با دریافت هر یک از خدمات و محصولات زیر انتخاب رشته دکتری به صورت رایگان انجام خواهد گرفت.

  1. بسته MSRT
  2. بسته EPT
  3. تبدیل پایان نامه به کتاب (تقویت رزومه جهت مصاحبه دکتری)

دیدگاه ها