Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.تبدیل پایان نامه به کتاب با شرایط ویژه | با مجوز رسمی | سنجش و دانش

نویسنده : سنجش و دانش ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ تعداد نظرات : دیدگاه بسته است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص چاپ کتاب از طریق فرم تماس با ما و یا چت آنلاین اقدام فرمایید

دلیل اهمیت تبدیل پایان نامه به کتاب در چیست؟

داشتن کتاب (تالیف و ترجمه) دارای حداکثر ۴ امتیاز در مصاحبه دکتری در هر رشته ای است.

بسیاری از دانشجویان کارشناسی ارشد نمی دانند که با هزینه های بسیار کم می توانند پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنند. از آنجایی که یک کتاب علمی که برگرفته از پایان نامه باشد، در مصاحبه دکترا و آزمون های استخدامی، پوئن مثبت محسوب می شود، لذا به همه ی عزیزانی که پایان نامه خود را در دست دارند توصیه می شود آن را به کتاب تبدیل کنند.

تبدیل پایان نامه به کتاب با هزینه ای بسیار کم هم امکانپذیراست. کسانی که استخدام هستند یا برای مصاحبه، قصد چنین کاری را دارند، لازم نیست که کتاب خود را در تیراژ بالا مثلاًً بالای ۱۰۰۰ جلد چاپ کنند. آنها می توانند کتاب خود را در تیراژهای کم مثلاً ۳۰ یا ۶۰ جلد چاپ کنند ,همچنین کتاب با اخذ مجوز چاپ از وزارت ارشاد و اخذ شابک ISBN از اداره شابک و نیز اخذ فیپا از کتابخانه ملی، در وزارت ارشاد و کتابخانه ملی ثبت و اعلام وصول می شود و دارای همه ی امتیازات لازم جهات ارائه در رزومه های تحصیلات تکمیلی و یا رزومه های اخذ دانشیاری، شغلی و ارتقای تحصیلی معلمان و مربیان خواهد بود .

شما در هر زمینه ای که فعالیت دارید، شاغلید، هنرمندید، استادید، دانشجو هستید و … چاپ کتاب برای شما به منزله ی اعتبار علمی می باشد. شما با چاپ کتاب در زمینه فعالیت خود می توانید وجهه ای کاملاً متفاوت با قبل پیدا کرده و در زمینه فعالیت خود فرد موفق تری باشید و با چاپ مطالب و کتاب خود، به عرضه و نمایش غنای علمی تان بیافزائید و قدمی موثر در راه ارتقا دانش کشورمان بردارید. تلاش ما بر این است که با کمترین هزینه، بهترین کیفیت و بیشترین خدمات در خدمت شما عزیزان باشیم .

نحوه محاسبه امتیازها


نحوه محاسبه امتیاز پژوهشی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری حداکثر۴۰ امتیاز ( با نرمال سازی در ردیف ها و جمع کل) برابر مصوبات هیات ممیزه دانشگاه و مطابق آیین نامه ارتقاء اعضا هیات علمی در نظر گرفته شود به شکلی که :
نوع فعالیت حداکثر امتیاز امتیازهای موردی پیشنهادی نحوه ارزیابی
مقالات ISI ۲۵ هر مورد حداکثر تا ۷ امتیاز (براساس IF می تواند افزایش یابد.) امتیاز داوطلب مطابق با آیین نامه ی ارتقاء
مقالات علمی – پژوهشی ۱۵ پژوهشی انگلیسی: حداکثر ۶ امتیاز

پژوهشی فارسی: حداکثر ۵ امتیاز
امتیاز داوطلب مطابق با آیین نامه ی ارتقاء
مقالات علمی – ترویجی ۵ ترویجی: ۲ امتیازدانشجویی: ۰/۵ امتیاز امتیاز داوطلب مطابق با آیین نامه ی ارتقاء
کنفرانسهای معتبر ۵ امتیاز بین المللی خارجی: ۲ امتیاز بین المللی داخلی: ۱/۵ امتیازهمایشها، پنجمین همایش به بالا:۰/۵ امتیاز امتیاز داوطلب مطابق با آیین نامه ی ارتقاء
سوابق پژوهشی (طرحهای ملی، تحقیقاتی و…) ۱۰ هر طرح تا سقف ۴ امتیاز، همکار: ۱ امتیاز

در صورت استخراج مقاله از طرح، امتیاز تعلق خواهد گرفت.
با نظر اعضاء کمیته ی مصاحبه کننده
کسب رتبه در جشنواره ها و مقام

در مسابقات علمی معتبر
۱۵ – با نظر اعضاء کمیته ی مصاحبه کننده
گواهی ثبت اختراع ۱۰ هر مورد تا سقف ۵ امتیاز مرتبط با رشته (امتیاز داوطلب به تناسب تعداد افراد)
تألیف یا ترجمه کتاب ۱۵ تألیف کتاب : تا سقف ۱۵ امتیازترجمه : تا سقف ۵ امتیاز کتب داوری شده (امتیاز داوطلب به تناسب تعداد افراد).


نحوه محاسبه امتیاز آموزشی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری (حداکثر ۳۰ امتیاز) بر مبنی جدول زیر خواهد بود. در صورت وجود امتیاز آموزشی بالاتر از ۳۰، نمرات کلیه داوطلبان بر مبنای ۳۰ نرمال خواهد شد.


جدول ۳- نحوه محاسبه امتیاز مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول

از کجا و چطوری شروع کنم؟

پر کردن قرارداد

ابتدا قرارداد را با کلیک بر روی اینجا دانلود نموده و بعد از تکمیل و امضا،اسکن شده ی آن را از طریق فرم زیر(گزینه فرم ثبت نام برای تبدیل پایان نامه به کتاب) آپلود نمایید تا بعد از ممهور شدن به مهر موسسه و امضا آن ، یک نسخه به ایمیل شما ارسال شود

تکمیل فرم

بعد از تکمیل کردن اطلاعات فردی در فرم ، بر روی گزینه مرحله بعد کلیک کنید.در مرحله بعد از اطلاعات فردی دقت کنید که آپلود کردن فایل پایان نامه و کارت ملی الزامی می باشد.

قدم بعد

پرداخت هزینه

در مرحله بعد از آپلود فایل های مورد نیاز کادر توضیحاتی برای شما به نمایش درخواهد آمد که از طریق آن می توانید توضیحات و نکاتی که در چاپ کتاب مهم هستند را ثبت کنید.در ادامه شما به درگاه بانک متصل میشوید و به صورت آنلاین مبلغ ۹۵۰۰۰۰ تومان بابت هزینه تبدیل پایان نامه به کتاب توسط شما باید پرداخت شود

قدم بعد

بازبینی نهایی فایل کتاب

فایل آماده شده کتاب در قالب pdf برای شما جهت باز بینی نهایی قبل از چاپ ایمیل میشود،بعد از بازبینی با شماره ۰۲۱۶۶۹۵۷۸۴۷ تماس حاصل نمایید تا مراحل بعدی انجام گیرد

قدم بعد

تحویل کتاب

پس از تایید نهایی کتاب توسط شما طی بازه زمانی ۴۵ الی ۶۰ روز کاری،مدارک مجوز کتاب و نسخه های چاپ شده برای شما ارسال میشود.برای ساکنین شهر تهران با پیک و برای ساکنین شهرستان ها با پست پیشتاز این عمل صورت میگرد و هزینه ارسال با برعهده ی موسسه می باشد.

قدم بعد

تحویل کتاب

  • اخذ شابک
  • فیپا نویسی
  • ثبت در خانه کتاب
  • ثبت در سازمان اسناد و کتاب خانه ملی جمهوری اسلامی ایران
  • اخذ مجوز نهایی چاپ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
  • ارسال و اعلام وصول نسخه چاپ شده در مراجع مورد نیاز

دیدگاه ها